هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

این بخش شامل دو بخش ملزومات نمایشگاهی ما و بخش هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاه ها می باشد و عبارتند از: جاسمتی طلقی,بند کارت سینه,ساک دستی پلاستیکی,ساک دستی گراف,ساک دستی سوزنی,ساک دستی بزرنتی,ساک دستی مقوایی,ساک دستی تبلیغاتی ارزان, خودکار تبلیغاتی, خودکار پلاستیکی,خودکار فلزی ارزان,خودکار فلزی با جعبه,جاسوئیچی فلزی,جاسوئیچی چرم, سرکلیدی لاکی,جاسوئیچی چوبی لیزری و بروشور های تبلیغاتی خاص,پاکت دکمه دار طلقی,کاتالوگ های چاپی و سی دی کاتالوگ های مالتی مدیایی (auotorun)

جاسمتی چیست؟
قاب نگهدارنده کارت شناسایی سمت اشخاصی که در نمایشگاه غرفه دار هستند را جاسمتی می گویند.

ساک دستی گلاسه ای
از ساک دستی تبلیغاتی کاغذی به عنوان یکی از ابزار و هدایای تبلیغاتی استفاده می شود و امروزه کاربرد مؤثری در برند سازی و تبلیغات دارد.ساک دستی های کاغذی در گرماژ 150،170،200،250 می باشد. ساک دستی کاغذی به صورت تک ،دو و چهار رنگ چاپ می گردد. درتولید ساک دستی کاغذی از هر نوع طرحی می توان برای چاپ در تعداد رنگ بالا استفاده کرد و مانند ساک دستی پارچه ای از محدودیت رنگ چاپ برخوردار نمی باشد.ساک دستی کاغذی که یکی از پرکاربرد ترین در بین ساک دستی های تبلیغاتی دیگر می باشد در طی چند سال اخیر جایگاه خاصی در بین مردم داشته و به عنوان یکی از بهترین تبلیغات در مکان های عمومی شده است. ساک دستی کاغذی از جنس مرغوبی برخوردار هستند که قادر به تحمل وزن بالای 10 کیلوگرم می باشد. ساک دستی کاغذی فانتزی یکی از بهترین هدایا برای شاد کردن کودکان می باشد.

خودکار تبلیغاتی
این بخش از هدایای از لحاظ کلی شامل هدایای تبلیغاتی پر تیراژ میشود بطوری که این بخش از هدایای تبلیغاتی معمولا در تیراژ های ۵۰۰ .۱۰۰۰ و بالاتر سفارش داده می شود.