هدایای تبلیغاتی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

نماييد. هداياي تبليغاتي را مي توان يادگاري هايي کاربردي در نظر گرفت که نام و نشان تجارت شما و همچنين محصولات و تلاش هاي شما را به گونه اي موثر در ذهن مشتريان حک مي کند. مشتريان اکثرا آگهي هاي چاپي و الکترونيکي را نگه نمي دارند يا از خاطر مي برند با ارائه يک فلش مموري تبليغاتي ,خودکار تبليغاتي و.............که اطلاعات تماس شما روي آن درج شده مي توانيد ارتباطي نزديک و مستقيم و ماندگارتر با مخاطب خود برقرار نماييد

هداياي تبليغاتي چيست؟
هديه تبليغاتي مي‌تواند از يک نايلون تبليغاتي ناميده شده تا گرانترين ساعت‌ها و حتي خودرو. بهترين هديه تبليغاتي هدايايي هستند که بيشتر و بهتر ديده شوند، مثلاً از هديه‌اي که روي ميز کار و يا ساعتي که روي مچ دست بسته مي‌شود مي‌توان نام برد که از پر بازديدترين هداياي تبليغاتي مي‌توانند باشند. محل تبليغ بر روي هديه بايد در ديد مناسب باشد و در اين نوع تبليغ معمولاً در مرکز هديه صورت مي‌گيرد. لزوماً بزرگ بودن يا گران بودن يک هديه تبليغاتي نمي‌تواند دليل بر کارآ بودن آن هديه داشته باشد. مثلاً حتي يک خودکار کوچک مي‌تواند در اين زمينه از يک کيف گرانقيمت ارزشمندتر و مفيدتر باشد.
در زمينه هداياي تبليغاتي مي‌توان به اجناس و خدمات بسياري از جمله انواع جاکليدي، جاکارتي، ساعت روميزي، ساعت ديواري، خودکار، تقويم، ابزار، اشتراک رايگان اينترنت، کلاه، تي‌شرت و ليوان اشاره کرد.