هدایای تبلیغاتی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

نمایید. هدایای تبلیغاتی را می توان یادگاری هایی کاربردی در نظر گرفت که نام و نشان تجارت شما و همچنین محصولات و تلاش های شما را به گونه ای موثر در ذهن مشتریان حک می کند. مشتریان اکثرا آگهی های چاپی و الکترونیکی را نگه نمی دارند یا از خاطر می برند با ارائه یک فلش مموری تبلیغاتی ,خودکار تبلیغاتی و.............که اطلاعات تماس شما روی آن درج شده می توانید ارتباطی نزدیک و مستقیم و ماندگارتر با مخاطب خود برقرار نمایید

هدایای تبلیغاتی چیست؟
هدیه تبلیغاتی می‌تواند از یک نایلون تبلیغاتی نامیده شده تا گرانترین ساعت‌ها و حتی خودرو. بهترین هدیه تبلیغاتی هدایایی هستند که بیشتر و بهتر دیده شوند، مثلاً از هدیه‌ای که روی میز کار و یا ساعتی که روی مچ دست بسته می‌شود می‌توان نام برد که از پر بازدیدترین هدایای تبلیغاتی می‌توانند باشند. محل تبلیغ بر روی هدیه باید در دید مناسب باشد و در این نوع تبلیغ معمولاً در مرکز هدیه صورت می‌گیرد. لزوماً بزرگ بودن یا گران بودن یک هدیه تبلیغاتی نمی‌تواند دلیل بر کارآ بودن آن هدیه داشته باشد. مثلاً حتی یک خودکار کوچک می‌تواند در این زمینه از یک کیف گرانقیمت ارزشمندتر و مفیدتر باشد.
در زمینه هدایای تبلیغاتی می‌توان به اجناس و خدمات بسیاری از جمله انواع جاکلیدی، جاکارتی، ساعت رومیزی، ساعت دیواری، خودکار، تقویم، ابزار، اشتراک رایگان اینترنت، کلاه، تی‌شرت و لیوان اشاره کرد.