چرا باید تبلیغ کنیم؟؟

از اهداف تبلیغات، افزایش سود از راه افزایش فروش برای شما است.


هدف طراحی هدایای تبلیغاتی
هدف مناسبی ایجاد و تصویر مناسبی از آن بسازیم
اطلاع رسانی در میان افراد
نام محصول و نام تجارت خود را برای عموم آشنا کنید
جذب مشتری برای آشنایی بیشتر با محصول و خدمات
ارائه خدمات و یا محصول خاص و ویژه

مزایای هدایای تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی محصولاتی نمادین در تبلیغات و ارتباطات است و بعنوان وسیله ای برای برقراری ارتباط با مشتری ومصرف کننده، علائم خاص، یاد آور حسن نیت فروشنده و هدیه ای برای ایجاد انگیزه جهت شناخت هرچه بیشتر محصول قرار می گیرد.
محصولات و هدایای تبلیغاتی (Useful Promotional Gifts ) روشی بسیار عالی و موثر در زمینه تبلیغ نام تجاری و فروش هرچه بیشتر محصولات شما می باشد.
این محصولات در یاد و خاطره افراد باقی می ماند و به توسعه ارتباط با مشتریان و ایجاد بک تصویر ماندگار از نام تجاری شما کمک شایانی می کند.
در مطالعه یکی از موسسات تحقیقاتی نشان داده شد که 83% محصولات معرفی شده با هدایای تبلیغاتی را به یاد داشتند ولی تنها 7% از مصرف کنندگان تبلیغی را که در تلویزیون دیده بودند به یاد داشتند.
بسیاری از این شرکت کنندگان هدایای تبلیغاتی را نگه داشته و 20% افراد بعد از دریافت هدیه از آن محصول خریداری کرده اند.
در حال حاضر محصولات تبلیغاتی نه تنها صرفا یک کالا بلکه بعنوان فرآیند تبلیغات و بازاریابی دیده می شود.
با توجه به کارایی و ماهیت هدیه تبلیغاتی، مدت زمان نگهداری و استفاده از آن وجود داشته که خود این راهی برای ماندگاری نام تجاری و پیام کالا در اذهان و شناخت تبلیغ کننده دارد.
با توجه به اینکه هدیه تبلیغاتی جلب مشتری را در پی دارد، انتخاب صحیح نوع هدیه، بکارگیری خلاقیت در طراحی و مرتبط بودن آن با محصول و خدمت ارائه شده از اهمیت بالایی برخوردار است.
ارائه هدیه ای خلاق به مخاطب می تواند او را به هیجان بیاورد و ایجاد کننده خوشنودی، رضایت و نگرش مثبت نسبت به تبلیغ کننده باشد.
همگان بر یک نکته اتفاق نظر دارند، اینکه هدیه دادن از راه های مقرون به صرفه برای ایجاد حس مشارکت و ایجاد روابطی ارزشمند در افراد و مخاطبان است و هدایا تبلیغاتی بخشی از رقابت عظیم بازاریابی است.